המשטרה תפשה נער שהדביק על פגוש של מכונית מדבקה “האלוהים שלכם – בחור משלנו”. מה שלאותו נער היה נראה כמשל עם הומור המשטרה פירשה כפרובוקציה. ומה עם המדבקות על פגושי מכוניות של מיסיונרים: “ישו אוהב אתכם”? אלה ודאי לא פרובוקציה! מותר לפרסם בין היהודים את הדת שרדפה אותם אלפי שנים ולמנוע את זה – אסור! ישראלים מקבלים מהמיסיונרים מכה בלחי ומטים את השניה. האם יש מיסיונרים יהודים בוותיקן? אתם יכולים לתאר לעצמכם יהודים-פנאטים שרודפים את הקתולים ומזמינים אותם להופעת הרוק “עזבו את ישו”?
ישראל מונעת את כניסתם של יהודים גזענים לכנסת. הגזענים האלה קוראים לבצע לינץ’ בערבים? לא. קובעים שערבים הם גזע נחות? לא. הם מכירים את הערבים, מכבדים אותם ביודעם שאלה לא יותרו על שאיפותיהם הלאומיות בעבור הטבות כלכליות והרווחה של מדינת ישראל. “הגזענים” האלה מבינים דבר פשוט: הערבים הם אנשים כמו כולם. היהודים לא רוצים לחיות במדינות ערביות והערבים לא רוצים לחיות במדינה שמכנה את עצמה בגאווה “מדינה יהודית”. הם לא רוצים לעמוד דום לשמע את המנון “התקווה”. הם לא מעוניינים להגן על המדינה בפני אחיהם הערבים. זהו הממסד היהודי חושב שהערבים כה טיפשים שיתכופפו בפני האינטרסים היהודיים, וכה תאוותנים שיזניחו את הכבוד הלאומי שלהם כדי לקבל עבודה הבזויה בעיני היהודים. “הגזענים” הם מנומסים ופרקטים. תיאורטית, הם מנועים מלהיבחר לכנסת. לעומתם – ערבים לאומניים? בבקשה! כמה חברי כנסת ערבים (איזה צירוף מילים!) תומכים באש”ף? כולם. ואל תשלו את עצמכם לגבי הדרוזים. ישראל פשוט משלמת להם. ללא ספק – בכל הנושאים החשובים אש”ף הוא ארגון אנטי-ישראלי. ישראל היא, לפחות באופן מוצהר, מדינה יהודית. זאת אומרת – הערבים בכנסת הם הלאומניים האנטי-ישראלים. זה מקובל על הממסד הישראלי. עד כה הם מצליחים לשכנע אותם לא לדרוש את עמדות המפתח. ההפרדה הגזעית בכנסת היא עובדה דה-פקטו בהכחשה דה-יורה. אך המצב הזה לא ימשך לנצח. כמה יהודים מוכנים לראות ערבי מקשיב לדו”ח הסודי בועדת החוץ והביטחון? כמה כאלה משוגעים יש בינינו שיתירו את זה?
“הגזענים” רוצים לראות את מדינת ישראל כפי שהיא תוכננה, כפי שכל העם רצה – מדינה יהודית. הגזענים הערבים רוצים לראות ישראל עם רוב ערבי. המדינה מרחיקה מהכנסת את הראשונים ומקרבת את האחרונים. באמת – איזה רעיון מגונה: לפעול לשמירתה של מדינת ישראל כמדינה יהודית!… יהודים עם נפש גלותית…. יהודים המפחדים להעליב… מפחדים לעמוד על הערכים הלאומיים שלהם… לא מודעים לדבר עליו העם היהודי עומד…