האמריקאים הם עם הגון. הם יתנגדו לאפליה מתקנת ולהשתלטות שביצעו זרים על עריהם. יהודים מACLU ושאר ארגוני שמאל יסכנו במעשיהם יהודים אחרים, בדיוק כפי שמעשיהם של היהודים הקומוניסטים סיבכו את כלל היהודים. כמו כן, השמאל יאשים את ישראל במעשיה נגד הערבים- מה שיגביר את האנטישמיות.

הלובי היהודי, שאין לו כל כוח אמיתי- עובדה שלא הופצצו שום מחנות השמדה במלחמת העולם השנייה, וב1948, היה אמברגו נשק על ישראל – אך עצם נוכחותו מעלה רגשי שנאה כלפי ישראל.
מנהיגים ימרניים מדכאים את המוסר היהודי, ותורמים לחוסר מוסריותו של הממסד היהודי. גויים פורקים את שנאתם על היהודי הפשוט- שנאה שנובעת מפועלו של הממסד היהודי.

היהודים היו אוספי המיסים העיקריים בפולין מטעם הממשל, עד שבא חמלניצקי וביצע בהם מעשי טבח. היהודים היוו חלק נכבד מתנועות המהפכה ברוסיה- וקיבלו את מעשי הטבח של 1903-1921. הם היו פעילים בתנועות החברתיות בגרמניה: וקיבלו את השואה. ליהדות יש נטייה להיפתר מגורמים קיצוניים ובלתי כנים, בעיקר מכיוון שהם נוטים להיות חלקת הגויים. גרשו אותם מהקהילה לפני שיהפכו לאיום.

היהודים זקוקים ל-ליברליות, לא לשמאל. שמאלנים הינם אכולי רגשות אשם אף יותר מהיהודי הממוצע, ועל כן הם תומכים במרידה ומהפכה חברתית.
כמו כל תיאוריה, גם הליברליזם הופכת להפך הגמור שלה כאשר לוקחים אותה לקיצוניות. חופש הביטוי אינו אמור לאפשר במה לרעיונות המדברים בעד סתימת פיות. יש למנוע מהאסלאם הקיצוני ומסטיות מוסריות את זכות הדיבור.
הברונים היהודים, מנהיגי הקהילה שמעולם לא נבחרו, מאשרים את ההתדרדרות המוסרית של היהודים בעיניי הגויים.
מנהיגים יהודיים אינם קשורים מאומתם, ממש כמו הבנקאים היהודים שלא רצו כל קשר להרצל- והתנגדו להתיישבות בירושלים. הבנקאים התרועעו מדי יום עם נוצרים ולא רצו לפגוע ברגשותיהם של חבריהם האנטישמים.
מנהיגי היהודים רואים ביהודים אחרים כתחרות בדרך לפסגה, ומוצאים נחמה בחבריהם הגויים. הם שואפים לרצות את חבריהם הגויים- על חשבון עמם, אותו הם מתעבים בליבם.

הימין- ה-ליברלים האמיתיים, אינם בטוחים בצדקת דרכם, ועל כן אינם קיצונים בעמדתם. השמאל, צר האופקים, עומד גאוותן ובטוח באמת שלו, ודוחף את רעיונותיו על חשבון החברה. על כן השמאל הוא העולה לשלטון, בעוד שהימין יכול רק לזכות בבחירות מדי פעם על מנת לתקן את נזקי השמאל. במדינות חזקות אך ליברליות בתיאוריה, השמאל השתלט על חלוקת הרווחה ושיחד את הבוחרים.

השמאל הינו אקטיבי בעוד ששמרנים הם פאסיביים, בעודם מגנים על ערכים ישנים- ונדחקים לפינה.