נביאי שקר

הקטסטרופה קרבה ובאה, עטופה בכל כך הרבה נאומים שמעטים שמים לב אליה. אנו כל כך מוסחים בדעתנו שאין אנו רואים את האמת המרה: הסוף קרב, והכל תודות ל-שמאל.

לאורך ההיסטוריה יכלו הדברים להתנהל כמסלולם. פעם אחר פעם, מנהיגים דגולים התערבו ויצרו אדוות באוקיינוס החברה האנושית – אך תוך מספר שנים היו חוזרים הדברים לסדרם הטבעי. האימפריה של אלכסנדר מוקדון, לצורך העניין, לא החזיקה מעמד ולו יום אחד לאחר מותו.

בקצב הולך ומאיץ, שלושמ-אות השנים האחרונות מציגות שתי מגמות: התערבות מכוונת במערכת הסדר החברתי, והיקפן הגלובאלי של התערבויות מעין אלה. במשך אלפי שנים, חלומו המפלצתי של אפלטון לעצב מחדש את החברה נותר רדום מכיוון שלאיש לא היה את הכוח הדרוש. לא ניתן לעצב חברה אף בקנה מידה עירוני: נוכח אי נעימות כזו או אחרת, התושבים פשוט יקומו וילכו. המונופול על נפש האדם הינו הכרחי ל-שמאל, השואף להחריב את סדרו הטבעי של העולם.

נביאי שקר

ה-שמאל המודרני שואב את רעיונותיו מרוסו. שלא במפתיע, גם הוא רצה להפטר ממתנגדי דרכו באוטופיה שתיאר. שמאלנים אינם יכולים להרשות לעצמם אי הסכמה לדרכם. מאחר ומדובר בפעמים רבות במדיניות הרת גורל לחברה כולה ובעיקר לחכמים והיצרנים שבה, הזכות לחירות הייתה מאפשרת למוחות הגדולים לנוס מגן העדן השמאלני. מלבד ריקון המדינה ממשאביה האנושיים והשכליים, הבריחה הייתה מהווה תקדים מסוכן לאחרים. מסיבה זו, נאסרה ההגירה החוצה ב-ברית המועצות.

החתירה השמאלנית למתירנות אינה קשורה לחופש, אלא לניהיליזם. שמאלנים שוללים מהרוב את החירות הבסיסית ביותר: לחיות בחברה הסכמתית. זכויותיהם של ההומוסקסואלים זוכות לקדושה על פני זכות הרוב לחיות בחברה חופשית מסטייה. שמאלנים מקדמים את האג’נדה הניהיליסטית מסיבה אחת מרכזית: להרוס את המסגרת הקהילתית הקיימת של החברה. בתהליך, הם מסוגלים לשטוף את מוחה של החברה לרעיונותיהם. הרעיונות “שלהם”- זוהי מילת המפתח: האדם הקטן הופך מורגל לקבל כל מדיניות שנכפית עליו.

ברית המועצות מהרה לאלימות: אנשים יתנגדו לכוח ואלימות, אך ייכנעו בחיוך למדיניות ארוזה היטב. מרקס חזה בצדק שחברות חופשיות יהפכו בעצמן לקומוניסטיות עם חלוף הזמן, לאט ובשמחה. הרוסים תיעבו את דיכוי הק.ג.ב, אך האמריקאים בלעו את הסיסמאות היפות של הבחירות האחרונות. מי מסוגל להתנגד לחירותם של הומוסקסואלים? זה נוגד את הדעת להתנגד לחירות.

ברית המועצות נכשלה גם בסוגיה אחרת, ההיקף. עולם טוב יותר היה קיים מחוץ לגבולות המדינה. אך לאן יימלט אמריקאי?אירופה היא ליברלית, המוסלמים הם ברברים, ובאפריקה אין כלכלה. בפעם הראשונה בהיסטוריה, ל-שמאל יש את הכוח להבטיח ששום קבוצה לא תוכל להימלט מידיו. בעודם חשים את כוחו הגובר של השמאל, קבוצות רבות שאחרת היו עוינות, נאלצות לשחות עם הזרם. יזמים מרכזיים שבהכרח עונים לשמאל תומכים באובאמה.

נביאי שקר

השמאל זקוק לצעד אחד נוסף לפני שיכריז על ניצחון. סטאלין, הגאון הרשע, הכיר צעד זה היטב. כמו בכל מהפכה, בשביל שהשמאל ינצח, הסדר הישן חייב למות. התקדמות השמאל ארוכת הדורות הייתה יחסית רכה, אך השלב הסופי מצריך מלחמה פתוחה. ה-שמאל מצא דרך לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. הם לא זקוקים לנהל מלחמה בעצמם – המוסלמים יכולים לנהל אותה בשבילם. כאן נכנסות לתמונה פצצות אטום שנפלו לידי מחבלים.

ארה”ב ניהלה מלחמות אדירה בקוריאה ווייטנאם, והמשיכה למבצעים נרחבים באפגניסטן ועיראק. מבחינה צבאית אין כל קושי בחיסול מתקני הגרעין בפקיסטאן וצפון קוריאה. הדיפלומטים האמריקאים אינם טיפשים עד כדי כך. כולם מבינים שאין כל טעם לדבר עם צפון קוראיה ושהקומוניסטים יכולים לקבל בסופו של דבר הרבה יותר כבוד מפצצות אטום והרבה יותר כסף ממכירתן. פיצוץ מתקני הגרעין באיראן הינו דבר אף פשוט מכך, שיהיה אף בעל פחות השלכות מזיקות: בנות בריתה הערביות של ארה”ב עצמן דורשות פעולה. התעלמות ממאגרי הגרעין הפקיסטאניים בערב הסעודית התלויים ב100% בהסכמתה של ארה”ב גם הוא חסר כל הצדקה. ההסכמה אילמת לתוכנית הגרעין של מצריים המתרחשת בימי מעבר שלטוני ממובארק לבנו גם היא אינה ניתנת להסברה רציונאלית.

ההסבר יתגלה למי שמוכן לראותו: ה-שמאל זקוק למלחמה גרעינית הרחק מגבולות המערב. מלחמה גרעינית תסיים את עידן הצבאות הסדירים, שאין ביכולתם לספק מענה לטרור גרעיני, ואת בסיס הנפט של העולם- שיעלה גם הוא בסערה השמיימה. מדינות המערב יישארו שלמות מבחינה חומרית בזמן שהסדר החברתי שבהן יקרוס.

והשמאל ישלוט על ההריסות.