המנדט הבריטי העניק ליהודים בתחילה מדינה רחבת מימדים. היו אלה שטענו כי מדובר בשטח גדול מדי, על כן בריטניה סיפחה על דעת עצמה כשלושה רבעים מארצנו והעניקה אותם לבדואים בירדן. היתר היה אף הוא יותר מדי עבור היהודים, והאו”ם החליט לתת יותר מחצי ממדינתנו הנותרת לערבים סורים שכינוי עצמם “פלשתינאים”. בסדר, פיתחנו את מה שנותר מארצנו, ייבשנו ביצות והפרחנו את השממה – אך גם זה, ככל הנראה, יותר מדי בשביל היהודים. כעת עלינו לטפל במיליון וחצי ערבים. האם העולם יסתפק במדינה יהודית גדולה יותר מבית קברות? האמריקאים נהנים מייבשת שלמה לעצמם. האם האמריקאים קבוצה אתנית? גם היהודים לא. האם האמריקאים קבוצה דתית? מה הופך את הלאום, מושג מלאכותי לחלוטין, ללגיטימי יותר מדת בכל הנוגע לזכויות הקבוצה? אם קבוצה מסוימת (האמריקאים לצורך העניין) יכולים להשתלט על יבשת שלמה לעצמם – ולמנוע מכל מי שאינו חלק מהקבוצה להתנועע חופשי בתחומה, אפילו כאשר מרבית השטח כלל אינו מיושב – מדוע שקבוצה אחרת, בעלת מאפיין דתי, לא תותר להשתלט על חלקת אדמה זעירה, אשר לא עולה בגודלה על מחוז ממוצע בארה”ב?

אני נשאל תכופות האם אנו מוכנים להרוג על מנת להגשים את מטרותינו. ההנחה בפי השואל הינה תמיד שהרג הוא דבר שלא יעלה על הדעת בשום מצב. אלה שטויות. כל אחד ואחד מאיתנו, להוציא כמה קווייקרים ופציפיסטים פחדנים, מוכן להרוג בשביל המדינה שלו, הלאום שלו, המשפחה שלו או הדת שלו. מתיישבים אירופאים על חופי צפון אמריקה – מה היה להם לחפש שם? האם הם באו ללמד את האינדיאנים מסאג’ וארומתרפיה, או שמא הם באו לשחוט אותם? הרוסים בצ’צ’ניה, הצרפתים באלג’יריה, הבריטים בפלשתינה, הגרמנים במלחמת העולם הראשונה – האם העמים הללו לא רצחו וטבחו בשם הלאום? מדינות לוחמות אחת בשנייה עקב סוגיות פעוטות להפליא: ממלחמת צרפת בהודו-סין, לאיי פוקלנד, לעיראק.

האם על היהודים להיות יותר מוסריים מכולם? הגדירו לי מה הוא מוסר. לדעתי, מוסרי הוא מה שה’ אמר שהוא מוסרי. אם צווינו לגרש את יושבי הארץ מישראל, אז זוהי מצווה מוסרית. לחילונים שביניכם, הבה ננסה הסבר אחר: המוסר הינו מה שבני אדם החשיבו כמוסרי לאורך ההיסטוריה. נדיר למצוא פעילות ששובחה יותר במהלך הדורות מאשר מלחמה שצד אחד החשיב כצודקת. זו עדיין לא מוסריות מספקת בעיניכם? על כן, הבינו כי אתם מנסים לכפות על היהודים מוסר מומצא ובדיוני, אשר שורשיו אינם מצויים לא ביהדות, ולא בתרבות החילונית. אותם המטורפים המתנגדים לניסויים רפואיים בבעלי חיים מנסים עתה לערוך ניסוי בעם היהודי. “תנסו את הערכים הבאים בתור מוסר – אם תתאכזבו, תנסו ערכים אחרים”. מה? לא נותרו עוד יהודים לניסוי? לא נורא, נעלה רמה ונשתמש בעכברושים.

כן, כמובן שאנו מוכנים להרוג בשם הלאום והדת, זהו רק בדרך המקרה שאנו לא נדרשים לעשות זאת. ברגע שהמדינה היהודית תפסיק לממן את הערבים בכסף, תשתיות, ביטוח לאומי, שירותי תברואה עליהם הערבים מסרבים לשלם, חינוך חינם, ותאלץ אותם לנהוג כאזרחים שווי זכויות ותגייס אותם לצבא – הם יעזבו את הארץ מרצונם. לנו יש טנקים ולערביי ישראל אין, לכן הם יעזבו. ב1948, מספר הערבים שברחו מישראל עלה באלפי מונים על אלה שנהרגו בפועל – כיום, היחס יהיה גבוה אף יותר, מה שיהפוך את מאמצינו להומאניים יחסית למה שקורה במדינות אחרות.

ה’ ציווה עלינו להשמיד רק את העמלק. באשר לשבעת עמי כנען, המצווה היא לגרש אותם מהארץ, לא להרוג אותם. הסיבה לכך היא שבעוד שהעמלק התקיפו את היהודים ללא כל סיבה, הכנענים הגנו בצדק על מולדתם. ה’ אף הבטיח שהוא ייטע פחד בלבבותיהם על מנת שהם ינוסו מפנינו. ב1948, הערבים הפלשתינאים נתקפו פחד בלתי מוסבר ונסו בהמוניהם מהארץ. ה’ מילא את חלקו, כעת הגיע תורנו להשלים את המלאכה.