הרבה מהשנאה והפעילות האנטי ישראלית מדורבנת בשל מדיניות ההבלגה וסחבת הרגליים של ישראל. אנשים שונאים חוסר החלטיות. מדינת ישראל דוגלת במדיניות זו, ומסכנת בכך כל אחד מאזרחיה.

הממשל הישראלי מנסה לכפות את קבלת ההחלטה בנוגע לאיראן על ארה”ב. אבל למה שארה”ב תחליט לתקוף באיראן? איראן לא מתכוונת להפציץ את ארה”ב בנשק גרעיני, ואין שום סיבה לחשוב שהיא תמסור ראשי נפץ לידי ארגוני טרור. שלא כמו ישראל, ארה”ב הגיבה בעבר בכוח רב כנגד ניסיונות התגרות. היא השתמשה בטילים בליסטיים כנגד לוב וסודן בגין מתקפות טרור שספק אם הן בכלל מימנו. איראן לא תעז להשתמש בנשק גרעיני כנגד ארה”ב.

ישראל רוצה שארה”ב תאשר לה את התקיפה באיראן כנגד האינטרס האמריקאי. בכך, ייקח הממשל האמריקאי אחריות על העלייה החדה שתיווצר במחירי הנפט, עשרות פיגועי הנקם שאיראן תבצע ברחבי העולם, ערעור הביטחון ברחבי העולם, וגלי הביקורת שיומטרו בידי השמאל הבינלאומי. אין לארה”ב שום סיבה לקחת אחריות על התקיפה.

אם ישראל באמת מתארת את האיום האיראני במושגים של שואה שנייה, יהיה הגיוני לשאול מה באמת היו לקחי השואה? מהשואה למד העולם לקח אחד: זה בסדר לשחוט יהודים. שנתיים אחרי השואה, גרמניה כבר חזרה להיות חלק מהקהילה הבינלאומית, וכיום היא אחת המדינות הבולטות והמשפיעות בעולם. אוקראינה, אשר אוכלוסייתה אשמה ברצח של כ200 אלף יהודים בתחילת המאה העשרים, שלאחר מכן חברה לגרמניה הנאצית כשותפה נלהבת, הינה כיום בת ברית חשובה של ארה”ב. אין זה מעניין איש שעוד היום, אל ליהודי להסתובב ברחובותיה של קייב בציצית וכיפה אחרי השקיעה. אם עברו בשתיקה על מעשיה של גרמניה, מדוע שיהיה זה שונה עם איראן? אחרי שבעלות הברית שחררו את מחנות המוות, תנאיהם של “הניצולים” לא השתפרו בהרבה. אלה עדיין המשיכו לחיות בתנאים מחפירים, מוכי מגיפות וללא מזון. למעשה, אלפי יהודים ששרדו את הנאצים מתו בתנאים המחפירים אחרי שהם כביכול “שוחררו”. במהלך ביקורו מעורר הסלידה ביד ושם, שאל הנשיא האמריקאי את רייס מדוע ארה”ב לא הפציצה את מסילות הרכבת שהובילו למחנות המוות… אל תשלו את עצמכם שלקחי השואה מעניינים מישהומוות… אל תשלו את עצמכם שלקחי השואה מעניינים מישהומוות… אל תשלו את עצמכם שלקחי השואה מעניינים מישהו. האנטישמיות הנוצרית מלווה אותנו מזה אלף וחמש מאות שנים, והיא ממש לא הולכת לשום מקום.

ההיסטוריה מראה כי הממשל בארה”ב התנגד נחרצות לכל מכת מנע אותה הנחיתה ישראל: ב-56′, 67′, 73′, ובהפצצת הכור בעיראק. אז מדוע אנחנו בכלל מבקשים רשות? נניח ונתקוף את איראן, מה בוש יעשה?? הצבא האמריקאי בארה”ב לא ינסה ליירט מטוסים ישראלים בדרך לכור בנתנז, ולו רק כי הנשיא יהיה עמוק בשנתו באותו הזמן. מעבר לכך, בוש לא יסתכן בחשיפה כי הוא האחראי לעצירת מתקפה עם פוטנציאל הצלחה, שמטרתה למנוע שואה נוספת. הודות לרוסיה, ארה”ב אינה יכולה להרשות לעצמה לרסן את ישראל, או להפסיק לספק לה נשק. במידה ויפרוץ עימות חדש במזרח התיכון ארה”ב לא תסכים לאבד את בת בריתה הגדולה ביותר במזרח התיכון. חוץ מזה שישראל תמיד יכולה לרכוש נשק מרוסיה או צרפת. אנו יכולים בכלל לייצר נשק בעצמינו בשיתוף פעולה עם סין: תכנון ישראלי, ייצור סיני – ולעזאזל עם הסדר העולמי החדש.