תהליך השלום לא מוביל לשלום. הויתורים לערבים וההפצרות החוזרות מצידנו רק מדרבנות את נכונותם ללחום בנו. סוגיה זו כבר הובהרה היטב מאז הסכמי אוסלו.

תהליך השלום לא יוכל להוביל לשלום. אם ניתן ללמוד דבר מההיסטוריה, הוא ששלום אמיתי מושג רק לאחר הכנעה מוחלטת של האויב.

תהליך השלום נוגד את מהלכי ההיסטוריה. ברחבי ההיסטוריה, כל אומה אשר התבססה על שטח מסוים למטרת בניית מדינה, השמידה את המקומיים אשר התנגדו לה.

תהליך השלום אינו חוקי. המנדט המקורי אשר ניתן ליהודים על ארץ ישראל כלל את עבר הירדן המזרחי, אך הבריטים החליטו על דעת עצמם וכנגד החוק הבינלאומי למסור אותו לערבים. לאחר מכן בא האו”ם ודרש מהיהודים לחלק אף את עבר הירדן המערבי לשניים, על מנת שגם לערביי האזור תהיה מדינה.

תהליך השלום איננו מוסרי. הפלסטינים אינם עם. הכרתם כעם היא חלק מקנוניה אנטי ישראלית.

תהליך השלום לא יקנה לנו ביטחון. היהודים זקוקים לביטחון, לא לרצועת חוף ברוחב של 22 קילומטר.

תהליך השלום נוגד את היהדות ואת ההיסטוריה היהודית. היהודים קשורים קשר תרבותי היסטורי לאותה האדמה שהשמאל רוצה למסור לערבים: יהודה, שומרון, חברון, שכם, והר הבית. מישור החוף בו מרוכזת ישראל המודרנית הינו חסר משמעות לחלוטין לדת ולהיסטוריה היהודית. באותה המידה יכולים היהודים ליישב את אוגנדה או אריזונה.

תהליך השלום הינו תרמית. ממשלת ישראל מנהלת משא ומתן מתוך סיבה אחת ויחידה: השמדת האופוזיציה הדתית לאומית המבקשת לערער את שליטתה. הגשמת יעדיהם של היהודים וביטחונם של אזרחי ישראל אינם ערכים אותם שם תהליך השלום כמטרה.

תהליך השלום חסר כל תכלית. ישראל יכולה להגיע להסדר עם הממשלה הפלסטינית, אך מיליוני פלסטינים לעולם לא ישלימו עם נוכחותה של ישראל הכובשת על אדמת אבותיהם. הערבים לעולם לא ינטשו את דרך הטרור ולנצח יעשו כל שביכולתם לנשל אותנו ממה שהם מחשיבים בתור אדמתם.

תהליך השלום אינו בא לפתור את הבעיה היהודית-ערבית בתוך ישראל. ערביי ישראל כבר היום מהווים יותר משליש מהדור הצעיר בארץ. ערביי ישראל מהווים רוב באזורים רבים בישראל כבר היום. העיר לוד ליד שדה התעופה בן גוריון הינה עוינת לישראל לא פחות מעזה. בעייתה האמיתית של ישראל איננה הרשות הפלסטינית, אלא ערביי ישראל אשר יהוו את הגוש הגדול ביותר בכנסת עוד כעשר שנים.

שלום תחת מנדט דיפלומטי אינו ישים בימינו. גם לאחר הסכם השלום עם מצריים, ישראל עדיין ממשיכה להוציא מאות מיליונים על תקציב הביטחון. מצריים מעולם לא נטשה את הפצת התעמולה האנטי ישראלית, והיא פועלת במרץ לשכלל את צבאה, אשר אויבו היחידי הוא ישראל.

שלום איננו מטרה ראויה. היהודים באו לישראל על מנת להגשים מטרות לאומיות ודתיות. אם שלום וביטחון הם באמת שני העקרונות העליונים ביותר ליהודים, על תושבי ישראל להגר לקנדה.