שליטי ישראל הם חבורה של גזענים. הסיבה היחידה שהם מסכימים להקמתה של מדינה פלסטינית נובעת מאי רצונם להכיר במיליוני הערבים החיים בשטחים הכבושים בתור אזרחים בעלי זכות הצבעה. הבעיה הדמוגרפית הערבית איננה דבר שניתן לברוח ממנו, למרות שלמען האמת, היא אינה יותר מספין פוליטי.

האמת היא שכבר היום ישראל איננה עוד מדינה יהודית. הערבים בימינו מהווים 34% מצעירי המדינה. 19% אחוזים אחרים מהתושבים הם למעשה גויים סלאבים ללא כל קשר ליהדות. שאר אוכלוסיות הגויים בארץ מהווה כ6% מהעם. לכשתוקם המדינה הפלסטינית, אפשר להיות בטוחים שמיליוני ערביי ישראל לא יהגרו מרצונם אליה. הבעיה היא, שלא קיימת בישראל ממשלה עם הנכונות לשלול לערביי ישראל את אזרחותם ולגרשם כשתוקם המדינה הפלסטינית. כתוצאה מכך, גם לאחר הקמת המדינה הפלסטינית, יהודים עדיין ימשיכו להוות רק כשליש מהאוכלוסייה הצעירה. איחוד משפחות המוני בקרב ערביי ישראל יוריד אף יותר את אחוז היהודים. אני לא יכול להדגיש זאת יותר: היהודים כבר היום מהווים מיעוט בישראל.

ישראל איננה מדינה יהודית. אפילו אם הממשלה תרחיק לכת עד למחיקת רישומי הלידה של האוכלוסייה הסלאבית בישראל על מנת ליצור מראית עין של רוב יהודי, עדיין לא תהיה ישראל מדינה יהודית. מדינה אשר אינה מעגנת בחוק אפילו ערכים בסיסיים הנדרשים בדת היהודית כמו שמירת שבת, איננה מדינה יהודית. מדינה שמוותרת למוסלמים על האתר הקדוש ביותר לדתה, הר הבית, איננה רואיה להיקרא יהודית.

לאחר תום מלחמת העולם השנייה, הכריזו בעלות הברית בועידת פוסטדם על “חילופי אוכלוסין מוסדרים” של פולנים וצ’כוסלובקים ממוצא גרמני חזרה לגרמניה. 12 מליון איש גורשו מבתיהם בחסות בעלות הברית. הסכם לוזאן הסדיר את חילופי האוכלוסיות בין טורקיה ויוון. העולם לא הביע עניין כאשר מדינות ערב גירשו את תושביהם היהודים ב-1948. העולם גם הביע שתיקה כהסכמה כאשר ישראל גירשה את הפלסטינים החוצה משטחה ב-48 ו-67, וכיום נוטה לתמוך בה בסירובה לאפשר להם לשוב. באופן דומה, העולם יקבל בהסכמה את גירושם של הערבים מישראל והגדה. הדבר היחידי עליו לא יעבור העולם בשתיקה, הן קריאות רחמים על מרקע הטלוויזיה. על כן, תהיה אשר תהיה פעולתה של ישראל כנגד הערבים, היא חייבת להתבצע במהירות ובנחישות. בלי מחנות פליטים.

הבעיה הערבית איננה באמת כה גדולה כמו שמציגים אותה. מדינת ישראל היא זו שמונעת מערביי הגדה להגר החוצה. יש לסייע לפלסטינים, להכשיר אותם ולתת להם מקצוע. לאחר מכן הם כבר יעזבו מרצונם. פלסטינים צעירים שקיבלו הכשרה כרופאים ומהנדסים יהגרו החוצה למדינות ערב בחיפוש אחר איכות חיים. פעולה פשוטה כגון חלוקת אמצעי מניעה תפחית את שיעור הילודה הגבוהה בקרב הערבים. הטלת איסור על העסקת ערבים בישראל יכריח ערבים צעירים להגר למדינות זרות בחיפוש אחר פרנסה. משפחותיהם יבואו אחריהם במהרה. יתרון נוסף בפעולה שכזו תהיה הפחתה משמעותית בהיקף שוק העבודה השחור. במקרה של איסור העסקה, ערביי ישראל ימצאו את עצמם חסרי יכולת התמודדות מול עלות המחייה והמיסים בישראל, ויאלצו להגר החוצה. הכלכלה הפלסטינית כיום תלויה לחלוטין בצינור אספקה מישראל. ללא אספקה של דלק, חשמל, מוצרי בניין, חומרי יסוד וסחורה הכלכלה הפלסטינית תתמוטט.

מספר הרשמי של הערבים ביהודה, שומרון ועזה גם הוא מוגזם ומנופח. נתוני תמותה וילודה אינם קיימים למעשה בקרב הפלסטינים. פלסטינים רבים מקבלים סיוע כספי מהאו”ם המיועד לקרובי משפחה שנפטרו מזמן. מאותה הסיבה, הפלסטינים מדווחים על שיעור תמותת תינוקות נמוך בהרבה מהממוצע בעולם השלישי. כבר תועדו מקרים רבים של דיווחים על לידות שלא התרחשו. נשים פלסטיניות נתפסו לאחר שלוו תינוקות מחברותיהן ודיווחו עליהם כילדיהן על מנת לקבל כספי סיוע בינלאומיים. ערבים רבים נספרים פעמיים – הן כתושבי ישראל, והן כתושבי הגדה. לפעמים הם נספרים שלוש פעמים במקרה ויש להם משפחה בעזה. ערבים שהיגרו מעיר אחת בגדה לאחרת גם הם נספרים פעמיים. הגירה בלתי חוקית של ערבים מהגדה למדינות ערב גם היא אינה נכללת בנתונים הרשמיים. אומדן מציאותי של אוכלוסיית השטחים עומד על בין 1.5 מליון ל2.5 מליון איש. כ- 60% משטחי יהודה ושומרון עומדים למעשה ריקים מאדם. במידה וישראל תאלץ סוף סוף את הערבים להתנהג כאזרחים שווים, כלומר תגייס אותם לצבא, תגבה מהם מיסים, ותשים סוף לבנייה הבלתי חוקית בישובים ערבים, היא תהפוך את עצמה למאוד לא אטרקטיבית לערבים. מעבר לכך, המדינה יכולה לפתוח בתוכנית של קניית בתיהם של הערבים במחירים נדיבים, מה שיעודד אותם להגר למדינות זולות יותר. אם ישראל תאלץ את הערבים להגר החוצה משטחה בדרך של גזירות כלכליות ומתן פיצויים, האחוז שיוותר ויגורש בכוח לא יהיה גדול.

מדינת ישראל תמיד תהיה נתונה תחת איום קיומי, ללא קשר למדיניותה כלפי הפלסטינים. מדינה יהודית בים מוסלמי לעולם לא תהיה בטוחה לחלוטין, במיוחד עקב האיסור המוסלמי על נוכחותם של ישויות זרות בלב אומת האסלאם. הפלסטינים תמיד ישמשו גייס חמישי בכל עימות אזורי. מדובר באנשים שפויים שרוצים את אדמתם חזרה ויעשו הכל על מנת להשיגה. לסיכום, אין ליהודים סיבה טובה לא לגרש את הפלסטינים.