המילה “רשע” מוזכרת רבות בתורה בהקשר לתכונות כמו טומאה וחילול ה’. המילה “חמאס” מתיחחסת לאלימות והרס.

תהליך השלום חייב להטיל פקפוק בליבו של אפילו האתאיסט הנחוש ביותר. בכל פעם שישראל מתכוונת לוותר סוף סוף על יהודה, שומרון וירושלים , מתרחש לא פחות מאשר נס, והפלסטינים מונעים זאת ממנה. ערפאת סרב להצעתו של ברק אשר כללה בתוכה מענה לכל דרישותיהם של הפלסטינים “המתונים”. כעת חמאס חותר תחת מאמציו של הפת”ח להגיע להסדר שיכונן מדינה פלסטינית. אלא אם כן תיאוריות הקונספירציה הפרועות ביותר אכן נכונות, וכוחות הביטחון הישראלים באמת מצליחים בדרכי מניפולציה להכשיל את כינונה של המדינה הפלסטינית פעם אחר פעם, אז אין שום הסבר אחר: ה’ לא רוצה שהיהודים יוותרו על הארץ המובטחת.

מדובר בהזדמנותנו האחרונה. ה’ יצר בעבורנו מצב בו האופציות ברורות כשמש ואין צורך בכדור בדולח על מנת לראותן. היהדות כולה מחוץ לגבולותיה של ישראל מחוסלת: יהודי אירופה הושמדו בשואה, יהודי ארה”ב אבדו בהתבוללות, ויהודי מדינות ערב נעקרו ויושבו בישראל. ה’ אומר לנו באופן הכי ישיר שיש, שהגיע הזמן לבחור: האם העם היהודי בוחר לחיות, או להיעלם מההיסטוריה. נבואותו של זכריה התגשמה: שני שליש אבדו, וכעת על השליש הנותר לבחור האם להיות מחושל ככסף, או להישרף עד כליון.

כמובן שליהודים יש רצון חופשי למרוד כנגד הרצון האלוהי. ישראל קיבלה את כל האותות האפשריים בזמנו לכך שהיא יכולה להמשיך ולהחזיק בסיני: ארבעה נצחונות מול מצריים, ומלחמת יום כיפור שאפילו הגדילה את שטח שליטתה. למרות זאת, היהודים נטשו את סיני. היום אנחנו תיירים שם, והמצרים – השליטים. באופן דומה, היהודים יכולה להעביר את יהודה לערבים במקום להוציא את הערבים מיהודה. פעולה כזו תהיה שווה מבחינה תיאולוגית להמרת דת. אין הבדל בין יהודי המתנצר ליהודי אשר באופן מודע בוחר לדחות את עול קיום המצוות. ברגע שלא מקיימים את המצוות, היהודי יכול להפוך לכל דבר אחר.

היהודים לא חיים בארץ ישראל בגלל איזו זכות היסטורית מטופשת. אם היהודים יכולים לשוב לאחר 1900 שנה, אז בטח שהערבים יכולים לשוב אחרי 60. היהודים היו שליטי הארץ למשך כארבע מאות שנה, אך מאז חלפו שנים רבות תחת שליטה זרה. ארץ ישראל היתה נתונה לשליטה מוסלמית למשך הרבה יותר זמן מארבע מאות שנה. ליהודים יש זכות לאומית ללאום?! אילו הבלים! הפנו את אותה השאלה לצ’צ’נים, באסקים וברטונים, ושמעו כיצד הם משיבים: אין זכות כזאת.

יש רק ביסוס אחד לטענת היהודים לחזקה וכיבוש הארץ: ה’ אמר לנו לעשות את זה.

טיהור הארץ שניתנה לנו בידי ה’ זו מצווה גדולה. ניתן לטעון שזו המצווה הפוליטית העיקרית שניתנה לעם ישראל. על היהודים לגרש את ישובי הארץ הנוכרים. לא ייתכן דו קיום. העמלקים, הכנענים, והפלסטינים לעולם לא יהיו אזרחים נאמנים של המדינה היהודית. טיהור קודם, בנייה אחר כך. להקים מדינה יהודית בארץ מאוכלסת בערבים זו מטלה בלתי אפשרית.