מדוע אנו זקוקים לישראל? מחליא לראות את הישראלים בוחרים בממשלות המזלזלות בכל אחת מהמצוות. השולטים הישראלים הפכו את עריכת דיוני המשא ומתן לשלום בשבת לתחביב, הטמיעו חינוך אולטרה-שמאלני בבתי הספר, שם שטיפת המוח האתיאיסטית גוברת אפילו על המדיניות של הקומוניסטים הרוסים, מברכים לשלום את “יושבי הארץ” במקום לגרשם, וכעת נותנים את ארץ ישראל לעובדי אלילים.
במהלך סימבולי במיוחד, ממשלת אולמרט הסכימה להעביר פיסת נדל”ן חשובה ביותר בירושלים, מגרש הרוסים, לידי הממשלה הרוסית. לא מדובר אפילו בסוגיה של זכויות חוקיות – לרוסים אין כל זכויות, הנכס נרכש על ידי הנדבה הצארית שנכחדה מזמן. ישראל נשלה בעבר מספר רב של כפריים ערביים רבים להם היו זכויות חזקות הרבה יותר על הקרקע מאשר לסלאבים. הממשלה הישראלית חסרת האמונה נמנעת בפחדנות מהריסת הכנסיות האורתודוקסיות הפזורות ברחבי ירושלים, על אף שלא ברור במה שונות הכנסיות מאנדרטאות לזכר היטלר. היו אלה הנוצרים, ולא המוסלמים, ההינדים או תושבי מאדים שהשמידו את היהודים במשך מאות שנים. הכנסיות בירושלים הן סמל פוליטי, של דיכוי ממסדי מצד הנצרות כלפי היהודים. הנאצים היו בשלטון במשך שנים אחדות, אבל הכנסייה האורתודוקסית ניהלה תעמולה אנטישמית וערכה מסעות טבח מאורגנים במשך מאות שנים. המוני הפוגרומים ברוסיה ובאוקראינה, שאחזו את הצלב האורתודוקסי בידם, השמידו את היהודים. מעבר לסוגיות הפוליטיות, ישנה מצווה מפורשת להימנע ממכירת קרקע יהודית לעובדי אלילים. והם הנוצרים האורתודוקסים אינם עובדי אלילים? הם סוגדים לאיקונות בוכיות! זה נכון, חלק מהאיקונות הנוצריות הנערצות ביותר בעולם הנוצרי “בוכות” לעיתים, וסוגדים להם בגלל פעולה זו. הבה נניח שהיוונים העתיקים היו כה טיפשים עד כדי כך שהאמינו שפסליהם באמת קמו לתחייה – עובדי האלילים סגדו לאיקונות כסמל של אלוהות – בדיוק כמו שהנוצרים האורתודוקסים סוגדים לאיקונות המתארות את אלוהיהם (למעשה, אלוהיהם היה יהודי טוב). גרוע מכך, הכנסיות הנוצריות האורתודוקסיות בירושלים מסמלות את מה שהם מאמינים בו כאלוהים. לא משנה כיצד נפרש את איסור עשיית פסל או מסיכה, אין ספק שאיסור זה כולל דמות שקרית של האל.
הסכמה ל”אירוח” הכנסיות הנוצריות האורתודוקסיות, הדמי-נאציות, בהן מתבצעת בפועל עבודה אלילים, היא – מעל הכול – חסרת תוחלת. הרוסים סרבו להחזיר מאות אלפי נכסים יהודיים שהחרימו לאחר שהנאצים טבחו בבעליהם, או לשקם את אלפי בתי הכנסת היהודיים שהוחרמו על ידי הקומוניסטים. הרוסים רוכשים בשמחה נכסים, כמו מגרש הרוסים, אבל עובדים עם איראן על פיתוח תוכנית גרעינית, ומחדשים נוכחות מסיבית של חיל הים שלהם ברוסיה.
היהודים לא ירוויחו דבר שום דבר על ידי שיפרו באופן בוטה את מצוות התורה.