אני אוהב את קנדה ואת הולנד. אלו הן מדינות נחמדות וסובלניות. קשה להסביר ליהודים הסבלניים החיים בהן מדוע עלינו לפטור את ישראל מערבים וסוטים. זה כמו לדבר אל אנשים מכוכב אחר. האם מתירנות כוללת וסובלנות אינן מהוות מדיניות טובה יותר?
לא. מתירנות אינה יודעת גבולות. זו היא במיוחד בעיה כאשר סובלנות מאוחדת עם הצדק הרשמי והסובייקטיביזם המוסרי. הקוראים לצדק שואלים “מדוע לא?” ואינם מסוגלים למצוא תשובה רציונאלית – תשובות בלתי רציונאליות אינן ניתנות לחקיקה. הסובלנות החלה עם קבלת דתות אחרות ואי החרמת ההומוסקסואלים. ספרת הסובלנות הלכה והתרחבה. אם אנחנו סובלניים כלפי כל הדתות, מדוע שלא נהיה סובלניים כלפי האסלאם? אם אנחנו סובלניים כלפי הומוסקסואלים, מדוע שלא נקבל איחוד בין “הגאים”? במהרה, ארצותיהם תוצפנה במהגרים מוסלמים ואבן הפינה של המוסד המשפחתי מעורערת על ידי נישואין חד-מיניים. השופטים לא יראו כל סיבה לאסור פוליגמיה והסיבה היחידה ששמעתי כנגד חייתיות (קיום יחסי מין עם בעלי חיים) היא זכויות בעלי החיים – אסור לאנוס כבשה, אתם מבינים. כאשר השמאלנים עומדים בפני חוסר מוסריות ברורה עליהם להודות שמדיניות הסובלנות שלהם היא שגויה או שיהיה עליהם לקבל את הסטיות כדבר מועיל. כמובן שיעדיפו באפשרות האחרונה. כך, הקורסים בבתי הספר בנוגע להומוסקסואליות וההיסטריה בנוגע לאיידס גורמות לאנשים הגונים להירתע מלהיכנס לפאבים לפנויים\פנויות – כיוון שהם לא יודעים שאיידס מוגבל להומוסקסואלים ומסוממים. סובלנות היא מדיניות חסרת גבולות, וקווי מדיניות כמו זו אפשר לנצל. לקנדה לא הייתה כל בעיה עם ההגירה המסיבית ממדינות רבות עד שהערבים הציפו אותה. הסובלנות מועלה לחברות גנריות ב-99% מהמקרים, אך חוסר היכולת להתנגד לרוע המוגדר בעמימות ב-1% מהמקרים מפיל את אותן חברות. חברות חסרות סבלנות הן עמידות הרבה יותר כיוון שהן שמרניות. כל צורה של חידוש צריכה לעבור דרך מחסום של עוינות ראשונית – או שהם יבחנו במקום אחר. מדינות לא סובלניות לא נמצאות בקצה ניסוי חברתי ובדרך כלל הן מדינות מתונות ובעלות יכולת כלכלית, אך הן בטוחות ונוחות עבור רוב נתיניהן.
ישראל ניסתה לנקוט בגישה של סובלנות כלפי הערבים בה – אך סובלנות רק מגרה אותם. הם מנצלים את הסובלנות הישראלית בכך שהם מבצעים בנייה בלתי חוקית מסיבית, מתחמקים מתשלום מיסים, פשע וחוסר נאמנות. הקו המפריד בין סובלנות ובין חולשה הוא דק מדי מכדי שמדינה תוכל לשחק בו. ישראל אינה יכולה להיות סובלנית. היא חייבת להיות מדינה יהודית. זו היא סיבת קיומה. חשבו על זה כעל הסדר לחלוקה אזורית. הערבים, ההומוסקסואלים וחברי שלום עכשיו יכולים להתגורר 40 ק”מ ממגוריהם הנוכחיים – בירדן או בלבנון. או בקנדה, אם זו תקבל אותם.

permissive-unto-death