לא אכפת לי מערפאת. רק שתדעו, את לערפאת הקיפו אנשים נוראיים, כמו מנהיג ה”תנזים” מרוואן ברגותי,” אמר חוסני מובארק לניוזוויק ב-2001. ישראל מהרהרת באפשרות לשחרר את ברגותי, וכבר שחררה רבים מלוחמי ה”תנזים”. ישראל כבשה את הגדה המערבית ב-1967 כתגובה לטרור ערבי, שעוצמתו הייתה קטנהבהרבה ממה שמתרחש בימים אלו, בזמן שבו ישראל מוותרת על השטחים.
ישראל פינתה 600,000 ערבים – 30% מאוכלוסייתה של ישראל – ב-1948, אך מקבלת את הישארותם של 1.4 מליון ערבים, 34% מהדור הישראלי הצעיר בתחומה.

ישראל תמשיך להיות חסרת עמוד שדרה פוליטי, עד שהפוליטיקאים שלה יחליטו בנוגע למספר שאלות בסיסיות.
האם היהודים מקבלים מציאות של רוב ערבי בישראל? אם לא, אז מדוע? בגלל שמדינה היהודית חייבת להישאר יהודית? אם כן, עד כמה יהודית היא מדינה שבה 34% ערבים ו-19% סלאבים? כמה יהודית היא הפוליטיקה של ישראל, כשרבין וברק עלו לשלטון על בסיס הקולות הערביים?
כיצד יכולים היהודים להתמודד עם הבעיה הדמוגראפית הערבית בישראל? הערבים לא יעזבו את ישראל המשגשגת מרצונם החופשי. הם לא יקבלו את הרעיון של ליברמן, הקורא לחבר את המובלעות הערביות בגליל למדינה הפלסטינית. האם היהודים מוכנים לפנות את הערבים מישראל בכדי לשמור על צביונה היהודי? אם כן, מדוע לא לעשות זאת עכשיו, לאור העובדה שערבים ממשיכים להתרבות. אם לא, אז למה ישראל?
למה להקים את המדינה היהודית בפלסטין במקום להקימה באוגנדה? מתוקף חשיבותה המקראית של ארץ ישראל? אז איך יכולים היהודים לתת לערבים את יהודה, ובמקום זאת ממשיכים להיאחז באזור החוף שאין לו כל חשיבות על פי התנ”ך?

אם אנחנו מוכנים להגן על מדינה יהודית בארץ ישראל חרף רצונות המערב והמוסלמים, אזי גירוש הערבים אל מעבר לנהר הירדן היא האפשרות היחידה הנתונה בידנו.