יהודים הם מוזרים, וכזהו גם הפשיזם היהודי. הפשסיטים הנורמאליים רדפו אחר אלמנטים בלתי מוסריים והרסניים בתוך האומות שלהם. הפשיסטים הישראלים רודפים אחרי היהודים הלהוטים, הטובים ביותר.
בית המשפט בירושלים מצא את איתמר בן גביר אשם בכך “שסייע לארגון טרור” ובכך ש”הסית לגזענות”. ארגון הטרור המדובר הוא “כך” – שלעולם לא ביצע כל מעשה טרור, רק קרא לגירוש ערבים עויינים מהמדינה היהודית לירדן. איתמר “סייע” ל”ארגון הטרור” בכך שהפיץ עלונים שכללו את השורה “הרב כהנא צדק”. בית המשפט הישראלי השווה הצהרה דעה בלבד לסיוע חומרי לטרוריסטים. האם נשפטו אמריקאים על כך ששבחו את ג’יימס בראון? כמה מוסלמים נכנסו לכלא בכל העולם מכיוון ששבחו את פעולותיו של אוסאמה בן לאדן? אף לא אחד. כמה ערבים נשפטו בישראל על כך שנופפו בדגלי אש”ף, חמאס וחזבאללה? אף לא אחד.

הרב מאיר כהנא היה פוליטיקאי בולט, חבר כנסת, סופר שופע. בית המשפט של ירושלים שלל את זכותו של איתמר לבטא את דעתו האישית בנוגע לכהנא. אפילו ברית המועצות לא שפטה מתנגדים על כך ששבחו את זולסניצין. הממסד הישראלי השמאלני כבר מזמן שמו ללעג את חופש הדיבור על ידי שליטה הדוקה בתקשורת. הרשעתו של אתמר היא ההוכחה הרשמית שעקרון חופש הדיבור אינו קיים במדינת ישראל הפשיסטית.
אישום ה”הסתה לגזענות” אינו קיים בחוק הפלילי במדינות מתורבתות. אדם יכול להסית לפעולה (לדוגמא, לינץ’), לא לביסוס דעה (גזענות). מקרה של “הסתה” לבסס דעה (גזענית) הינו למעשה תעמולה מותרת. לא היה כל דבר גזעני במילותיו של איתמר. הוא לא קרא לערבים חיות, תת-אנושיים או קרא להשמדתם. איתמר החזיק בידיו סלוגן, “פנו את האוייב הערבי” המתייחס לערבים שהפגינו חוסר נאמנות כלפי המדינה היהודית.
בית המשפט גם האשים את איתמר בכך שקרא לחברי הכנסת הערביים “הגייס החמישי”. חיפוש המושג “גייס חמישי אמריקה” בגוגל (אנגלית) מחזיר 1.6 מליון תוצאות. אף אחד לא נכנס לכלא בגלל שקרא ליריביו הפוליטיים גייס חמישי – בית המשפט שפט את איתמר בדיוק בגלל המילים הללו.
למדינת ישראל הפשסיטית מגיע את אותו הטיפול שקיבלו חברותיה, המדינות הטוטאליטריות, גרמניה, איטליה ורוסיה – עקירת קליקת השילטון המדכא.

img1