טרוריסטים פלסטינים משרתים את התעמולה הישראלית. יותר נכון – פועלים כנגדה. הפיגוע המשותף של גדודי אל-אקצה והג’יהאד האיסלאמי הפלסטיני באילת מלמדים את ישראלים לקח ברור: אין סיכוי להשגת השלום עם הפלסטינים. את מספר אויבי השלום אפשר להקטין על ידי השמדתם, ומוטב להרוג כמה שיותר – אין דרך אחרת להגיע לשלום. אויב מת הוא הפרטנר הכי טוב למשא-ומתן.
“גדודי חללי אל-אקצה” שייכים לאש”ף-פת”ח – אותו ארגון שהאמריקנים והישראלים משבחים אותו על מתינותו ומרעיפים עליו שפע של סיוע כספי. “הג’יהאד האיסלאמי הפלסטיני” הוא ארגון טרוריסטי קטן, אחד מני רבים שלא מדברים עליהם בניסיון להציג את פת”ח כארגון מתון, לעומת החמאס הקיצוני. ברם, חמאס הוא לא הקיצוני – ישנם קיצונים ממנו.
יהודים בילו בתל-אביב בזמן שרקטות נפלו על חיפה. יהודים נפשו באילת בזמן שקסאמים נפלו על שדרות. “אל-אקצה” ו והג’יהאד האסלאמי הפלסטיני ביצעו פעולת הסברה משמעותית בקרב הישראלים: הם הזכירו להם שאף אחד אינו בטוח בשום מקום – מחיפה ועד שדרות – כל עוד אחינו נהרגים. שום מקום בארצנו אינו רחוק מדי עבור אויבינו. אף מקום שאנחנו בטוחים שהוא שלנו לא נמחק מזיכרונם של הערבים.
לאחר הבגידה בסיני ובמצרים נפגעו ב-37 ישראלים באזור אילת. הפלסטינים רצחו מספר יהודים היום. המוסלמים יודעים כיצד משיגים את השלום: על ידי רצח יהודים. היהודים צריכים ללמוד את אסטרטגיה חכמה הזאת.