זהו דבר מתועב להציג את היהודים כיצורים מוסריים חסרי רבב. אלוהים בחר בנו למרות חסרונותינו. עבורו, כל אחד מאיתנו חשוב יותר מכל הפלסטינים או המצרים המתים. דרישות הדת היהודית בדבר כשרות חשובות לאלוהים הרבה יותר מכל הפצצה כזאת או אחרת שנהרגים בה אזרחים.
השמאל חושב שהגויים צדיקים יותר מאלוהים: עלינו היהודים להראות טוב מהם, טוב משהיינו כאשר אלוהים בחר בנו.
השמאל רוצה להתבולל, אך לא להפוך לנורמאלי במובן שיתנהג כמו שמתנהגות אומות אחרות. חשבו על כך: אם היהודי האמריקאי רוצה להתבולל, מדוע הוא לא מבקש מישראל להלחם כמו שנלחמת ארה”ב? במקום זאת הוא דורש הומאניות התאבדותי. הנה התשובה. יהודים ליבראלים לא רוצה התבוללות. הם רוצים להשאר נבדלים למרות הכל. במקום זאת הם רוצים התאבדות לאומית בישראל, להרוג את הישות שגורמת להם אי נוחות. בגלל זה מכל המדינות הם צעדו נגד ישראל ונגד דרום אפריקה- שהייתה ידידה לישראל. שום ארגון יהודי לא צעד נגד פול פוט. הליבראלים היהודים הם בראש ובראשונה אנטי יהודים, ורק אחר כך פרו- משהו.
אבל אני מוכן לחבור להגיון שלהם. היהודים הם באמת נורמאליים, כמו כל עם אחר. ההבדל היחיד הוא טרנסנדנטאלי. היהודים צריכים להשתלט על קרקע כמו כל מדינה אחרת שדרסה את זכויות המקומיים. התורה מתירה את כיבושינו- ולא, לא דרוש מלך לשם כך. היו מלכים מאוד לא צדיקים שיצאו למלחמות מאוד מוצלחות. מספיק לרצות להיות קדושים, ולכנן מדינה יהודית.
ליבראלים אוהבים את המילה “שלום” ומשתמשים בה כהוכחה לרצונה של היהדות בשלום. יש לי הפתעה בשבילם. המילה שלום נגזרת מ”שלל”. רעיון השלום זר לתנ”ך. היהודים נלחמו על סוגיות פעוטות. היהודים נדרשים להלחם על חציר- אם ידרוש אותו האויב. רעיון השלום הוא השגת שלמות דתית וחומרית.
שלום עם כמה ערבים שבמקרה נדדו לפה אינה אופציה. ספרדים ואשכנזים הרבה יותר שונים אחד מהשני מאשר פלסטינים וסורים. אם הפלסטינים זכאים למדינה בשל שונותם, אז גם המזרחים זכאים למדינה. היהודים הרוסים אף שונים יותר – אולי ניתן להם מדינה. לערבים יש 22 מדינות. למוסלמים 52. אין כאן רצון לצדק, אלא אך ורק כמיהה להשמיד את מדינת ישראל.
הפלסטינים רוצים יודנריין. על כל היהודים המתנחלים לעזוב. אולם ישראל מתבקשת לקבל את העובדה ששליש מאוכלוסייתה יהיה ערבי. ריבונות פלסטינית על כמה כפרים הפכה לחשובה יותר מגבולות הרי הגנה לישראל. אנו לא תקפנו את הערבים- הם תקפו אותנו. האם לא מגיעים לנו גבולות ברי הגנה? האמריקאים סומכים על אלוהים על שטרות הכסף שלהם. אולי אנחנו נסמוך עליו גם, ועל הבטחתו לתת לנו גבולות ברי הגנה מסואץ ועד הים האדום, ומהים התיכון ועד עיראק?
כהנא נהג לומר שכל הערבים בעולם לא שווים ציפורן על אצבעו של ילד יהודי. אמירה זו נכללת בתחום ההלכה. תיאולוגיה ולאומיות עוסקות באמתיות אבסולוטיות. עבור אלוהים ועבור עצמם- היהודים יותר חשובים מאויביהם. זה לא שX יהודים חשובים יותר מY ערבים, אך פחות חשובים מ1000 Y ערבים. מותר לנו מבחינה דתית להרוג כמו שיותר ערבים כדי להציל אפילו מעט יהודים. גם מדינות חילוניות חושבות בדומה: במלחמת העולם השנייה, בעלות הברית שאפו להרוג כמה שיותר גרמנים כדי להציל את חייליהם, בין אם מדובר בהרבה או קצת. אל לנו לכעוס על עצמנו שנהגנו באנושיות: להרוג אויבים זה אנושי, וכמה שיותר. זה תמיד עדיף על סיכון עמך.
כמו שאמר דויד המלך, הצדיקים ירחצו את ידיהם ורגליהם בדם הרשעים.