לפני שמונים שנה, “יהודים לכו לפלסטין” הייתה סיסמא רווחת בגרמניה, שרבים היו שותפים לה באירופה. לאחרונה, ילדים ספרדים הפציצו את השגרירות הישראלית במכתבים המפצירים ביהודים לוותר על ארצם לטובת הערבים. כך שאנו עדים לחוסר עקביות מסוימת. מלבד השמדה, היהודים או שהתקבלו בברכה בדרכם להתבולל בחברות אירופאיות, או שקיבלו מהן סיוע בהקמת בית הרחק מאירופה.
לא מפתיע שהגרמנים הפכו לתומכי ישראל, דבר השומר על יהודים ממוצא גרמני, אשר זכאים לאזרחות גרמנית- הרחק מגרמניה. אין ספק שישראל מעריכה יתר על המידה את תמיכתה של גרמניה, וכי לבטח שיתוף הפעולה בין שתי המדינות קטן בהרבה מהשת”פ הגרמני עם איראן. כמו כן, אין ספק שהתקינות הפוליטית ורגשות האשם הממוסדים על השואה גם הם משחקים תפקיד. אין ספק שקהילת המודיעין הגרמנית מכבדת את המוסד והשב”כ. אך יתרה מכך, גרמניה מספיק חכמה כדי להבין שישראל היא הפתרון היחידי לבעיה היהודית המציקה. הם אינם רוצים לראות מיליוני ישראלים שבים לאירופה, וגם אנחנו לא.
אנטישמים בלב ובנפש נוטים להיות ימנים מכיוון שהם מתנגדים לשמאל הליבראלי. גם ללאומנים יהודים יש בעיה קשה עם שמאלנים. אתם לא רוצים זרים יהודים בחברתכם, ואנחנו לא רוצים מוסלמים זרים במדינתנו. וזו אף נקודת דמיון נוספת בינינו – לשנינו יש בעיה מוסלמית.ההגנה שאתם מספקים לפלסטינים נותנת רוח גבית למסלמים בארצותיכם. אם אסור לנו הרוג עזתיים שמפגיזים את עיירותינו, אז וודאי שאסור לכם לערוך חיפוש על ערבים בשדות התעופה שלכם. למרות ששנינו יודים שייקח הרבה מאוד זמן עד שבחור בלונדיני עם עיניים כחולות ירסק מטוס נוסעים בבניין.

התנהגות דומה יכולה לנבוע מסיבות שונות מאוד. שמאלנים מורגלים להלחם במציאות ונוטים להיות מלאים בשנאה באופן עקבי. הליברליזם שלהם אינה אלא מסיכה לניהיליזם נקמני. באופן טבעי, הם התמזגו עם האנטישמים מלאי השנאה והצדיקו את שנאתם לישראל באנטי קולוניאליזם התקין פוליטי. אך האם אתם, האנטישמים, חייבים להתנגד לקולוניאליזם? “כן” מציב אתכם במדרון חלקלק לכיוון עידוד הבדלנות. אם ליהודים אסור להשתלט על פלסטין, אז קליפורניה חייבת להחזיר את שטחה למקסיקו, רוסיה חייבת להחזיר את צ’צ’ניה וטטרסטן, וספרד חייבת לסגת מחבל הבאסקים. אם הקולוניאליזם הוא רע, אז חובה על המתנחלים האירופים לצאת לאלתר מהעולם החדש לטובת הבעלים המקומיים שעדיים חיים בו. דווקא יישוב פלסטין נותן לעולם הזדמנות לשוב לנורמה ההיסטורית- בו החזק והמתורבת הוא השולט. בעולם שכזה, ארה”ב הייתה שולטת בשדות הנפט העיראקיים, במקום להכנע למחיריה המופקעים של אופ”ק.
איני מתכוון לטעון בעד הקשר היהודי לארץ ישראל, או לנוכחותנו הרציפה בארץ מזה 3500 שנה- ארוכה פי עשר מארה”ב ופי שלוש מרוסיה. נושאים אלה אינם רלוונטיים לאנטישמים, ואני מבין זאת. חשבו על כן על רצונכם שהיהודים יהפכו לעם ככל העמים. אז תנו לנו להתנהג כמו שאתם התנהגתם בעברכם. כן, השתלטנו על קרקע של מישהו אחר ויישבנו בה אנשים, ממש כמו המתיישבים הנוצרים בארה”ב והרוסים באימפריה האדירה שלהם. כן, הרגנו הרבה מקומיים, ממש כמוכם. כן, המשכנו לספח קרקעות כאשר יכולנו, אך אתם עשיתם את אותו הדבר למקסיקו ואיי קוריל. על פי כל אמת מידה הגיונית, השגנו לנו מדינה באמצעים רכים מאוד. חלוצים חמושים בנשק קל, בחרו חלקת אדמה קטנה מאוד וסגרו אותה בפני הפלסטינים.
האם יש לנו זכות למדינה? מה הייתה הזכות שלכם לקחת את הארץ מהאינדינים או הטטרים? אף אחד לא שאל את הגאלים אם הם זכאים למדינה. כמו כן אין אנו שואלים את הפלסטינים, אשר מהווים קבוצה לאומית בכל אמת מידה. המידה היחידה שמשנה היא שקבוצה מסוימת רוצה מדינה- ומוכנה לעשות את הנדרש כדי להשיגה. זהו.
אולי העולם השתנה? אתם, שמפגינים נאמנות לאחד משנאותיה העתיקות של העולם- שנאת היהודים – יודעים שמוסר אינו משתנה. אם המוסר האנושי השתנה דרמטית בעשורים האחרונים, אז הליבראלים, הפציפיסטים, והמטיפים האפוקליפטיים צודקים. אך הם טועים. רוסיה סיפחה את איי קוריל לפני שבעים שנה, ובריטינה נלחמה על איי הפלקלנד לפני שלושים שנה. קליפורניה סופחה לפני פחות ממאה שנה. כיום ארה”ב אינה מספחת עוד- אלא “מפגינה עוצמה” ומקימה ממשלות בובה.
מליונים נהרגו במלחמותיה של ארה”ב בקוריאה, וייטנאם, אפגניסטן, ועיראק. תנו לנו קצת שקט להרוג כמה אלפי עזתיים. ארה”ב, בריטניה ורוסיה הסדירו את גירושם של 12 מליון גרמנים מפולין וצ’כוסלובקיה. בריטניה פיקחה על הטרנספר אדיר המימדים בקשמיר. האמריקאים יישבו מחדש את האינדיאנים בשמורות באופן אלים מאוד. אז עשו טובה והסיתו מבט בזמן שנגרש כשלושה מליון ערבים החוצה מגבולותינו.
לבינתיים, אנו אכן מדכאים את ערבים. חרף זאת, הם מראים את הגידול הכלכלי והדמוגרפי הגדול ביותר באזור. על כן סבלם מתבטא משהו אחר –בגאוותם הלאומית. אני בטוח שהצ’צ’נים והאינדיאנים יהיו שותפים להרגשה זו.

האימפריאליזם אינו פופולארי כיום. אך מדינה בגודל מדינה אינה זכאית לתואר זה. שום אימפריה לא אהבה אותנו. בריטניה קיצצה בשלושה רבעים משטח המנדט ונתנה אותו לירדן. ארה”ב נסוגה מתמיכתה בהקמת המדינה היהודית באו”ם, אסרה למכור לנו נשק במלחמת השחרור, איימה להתערב לטובת המצרים ב-1956, ולא עזרה לנו באמת עד לאחר הניצחון ב73′. ארה”ב נותנת למצריים ולפלסטינים יותר כסף משהיא נותנת לישראל, ובזבה הרבה הרבה יותר בעיראק מאשר שהיא אי פעם נתנה לישראל. בתמורה אנו מתנהגים ככלב השמירה של ארה”ב במזרח התיכון.

יש לנו את אותן הבעיות: זרים חוקיים ומהגרים בלתי חוקיים, רב תרבותיות וטרור ערבי, ליבראלים והשטויות של האו”ם. ההישג היחידי שלכם בדחיקת היהודים הוא חיזוק המוסלמים והליבראלים מבית.
אנו אומה גאה עם צבא חזק, וכל רצוננו הוא שיעזבו אותנו בשקט.